vecüzdan-logo
Hakkımızda

VEGA YAZILIM SEKTÖRÜN LİDER MARKASI

Türkiye genelinde istikrarlı bir altyapı gelişimi sergileyerek bugün 300’ ü aşkın uzman dinamik kadrolu çözüm ortaklığı çerçevesinde ürünlerin satış ve pazarlamasının, paralel olarak da ürünlerin eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerinin arkasında bulunmaktadır. Ülkemizin önde gelen yazılım firması VegaGrup Yazılım, bilgi birikimi ile güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştirir. Ürünlerini; Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcıları ile pazarlar, uygulama, eğitim ve destek hizmetlerini sunar. Planlı ve kararlı uygulamaları, ürün pazar payını artırmış, markalaşmasını sağlamıştır. IT Sektörünün lider firmalarından VegaGrup Yazılım hizmetlerini, Toplam kaliteden ödün vermeden sunar.

  • VEGAWİN MARKA TESCİL T.C. TPE

  • VEGASMART MARKA TESCİL T.C. TPE

  • CERTIFIED PARTNER İŞ ORTAKLIĞI MICROSOFT

  • ISV UZMANLIK ALANI MICROSOFT

vega
Kalite Politikası

Şirketimiz amaçları ve Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymayı, Kalite Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmeyi, hiçbir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemeyi, tüm riskleri kontrol altına almayı, çalışanlarımızın sürekli gelişimini ve memnuniyetini sağlamayı, müşteri şikayetlerini etkili bir şekilde ele alarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı taahhüt eder.

Bilgi Güvenliği Politikası

Şirketimiz Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin sürekli gelişimini sağlamak amacıyla; kabul edilebilir seviyenin üzerinden bulunan tüm varlıklar için gerekli kontrolleri uygulamayı, bilgi güvenliği süreçlerinin performanslarını ölçmeyi, bu verilerden hedefler üretmeyi, alt yapı, çalışma ortamı, donanım, yazılım ve yatırımlarıyla bilginin gizliliği, bütünlüğü ve erişimine ilişkin riskleri belirlemeyi ve en aza indirgemeyi, müşterilerimizin bilgilerinin güvenliğini yasal şartlara uygun olarak karşılamayı taahhüt eder.